supraserwis.pl

Aktualnie oglądasz

Aktualności

Dofinansowanie na inwestycje

Chcesz zainwestować w rozwój przedsiębiorstwa? Planujesz inwestycje w nowoczesne maszyny? Chcesz wdrożyć wyniki prac badawczo-rozwojowych? A może chcesz wprowadzić na rynek nowe lub ulepszone produkty lub usługi? Jeśli tak, zobacz jakie szanse na dofinansowanie unijne ma Twoje przedsiębiorstwo!

Dofinansowanie inwestycyjne ze środków Unii Europejskiej kierowane jest do przedsiębiorstw z sektora MŚP, które chcą inwestować we wdrożenie innowacji w swojej działalności. Pozyskane środki przeznaczyć można m.in. na inwestycje w maszyny, środki trwałe, sprzęt produkcyjny oraz wartości niematerialne i prawne, które niezbędne są do wytworzenia nowych produktów lub usług.

Poziom dofinansowania, a także termin naborów wniosków uzależniony jest od poszczególnych województw. Sprawdź kiedy rozpoczynają się konkursy inwestycyjne w Twoim województwie.

2 komentarze
 • Paweł Makowski on 13 lutego 2017

  Potrzebuję dotacji na zakup młyna do tworzyw pcv.
  Posiadam materiał,który skupuje od firm produkujacych okna,mam potecjnaych klientów ktorzy kupawli by od mnie mój przemiał,lecz nie mam tylu pieniedzy na zakup młyna wraz z cukolnem i podajnikiem
  tel 500 671 045
  Maksynalny koszt zakupu to 20 tys zł

  • NataliaRoszkowiak on 14 lutego 2017

   Dziękujemy za zainteresowanie. Jeszcze dziś skontaktujemy się z Panem. Pozdrawiamy!

Komentuj

Zapisz się do naszego newslettera!

Podanie adresu e-mail jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie informacji handlowej droga mailową.

email marketing powered by FreshMail