supraserwis.pl

Aktualnie oglądasz

Aktualności

Odśwież swój biznes na wiosnę!

Wiosna coraz bliżej. To zatem najlepszy czas by zrealizować pomysły biznesowe Twojego przedsiębiorstwa. W ich wdrożeniu pomóc mogą środki pozyskane w ramach programów unijnych. Co jednak zrobić, kiedy Twój projekt nie wpisuje się w wymogi planowanych konkursów? Odpowiedź jest prosta – sięgnij po leasing lub niskooprocentowane pożyczki!

Leasing jest ciekawym narzędziem finansowania inwestycji, szczególnie dla tych firm, które stawiają w swojej działalności na innowacje. Leasingiem sfinansować można m.in. zakup maszyn, systemu ERP, sprzętu komputerowego czy oprogramowania biznesowego. Leasing umożliwia sfinansowanie inwestycji, przy całkowitym koszcie w wysokości 106%  (1 % wykup).

Alternatywą do leasingu jest inicjatywa JEREMIE, która jest atrakcyjną formą wsparcia, również dla tych przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. W ramach pożyczki, finansowane mogą być inwestycje o zwiększonym ryzyku kredytowania. Jeremie to doskonała alternatywa dla przedsiębiorstw znajdujących się w początkowej fazie rozwoju, które nie posiadają jeszcze wystarczającej historii kredytowej.

Pożyczka Jeremie niesie ze sobą więcej korzyści. W odróżnieniu od leasingu, Jeremie umożliwia spłatę  w dwukrotnie dłuższym okresie kredytowania (5 lat) i finansuje całą inwestycję, łącznie z podatkiem Vat.

Największymi zaletami pożyczki Jeremie jest jednak korzystne oprocentowanie (zależne od długości funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku) malejące wraz ze wzrostem spłaconego kapitału, możliwość zawieszenia spłaty na okres 6 miesięcy, a także możliwość sfinansowania nawet 100% wartości inwestycji.

Jeśli nadal zastanawiasz się, która z metod finansowania jest dla Ciebie bardziej korzystna, skontaktuj się z nami! Specjaliści Supra Serwis zapewnią Tobie profesjonalne wsparcie przy wyborze najlepszej metody sfinansowania inwestycji, która będzie odpowiadała możliwościom finansowym Twojej firmy!

Nie zwlekaj! Już dziś skontaktuj się z nami i wybierz najatrakcyjniejszą formę sfinansowania Twojej inwestycji!

Komentuj

Zapisz się do naszego newslettera!

Podanie adresu e-mail jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie informacji handlowej droga mailową.

email marketing powered by FreshMail